Buty na wesele

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Buty na wesele

Postprzez emma89 » 8 maja 2017, o 20:39

Niedługo będzie wesele mojego brata i muszę sprawić sobie nowe buty. Najchętniej czarne, na obcasie oczywiscie. Nie mam pomysłu jesli chodzi o konkretny model bo do mojej sukienki (mała czerwona :)) pasowac będzie praktycznie wszystko. Sukienka jest dosyć prosta, ma lekko odkryte plecy, długość do kolan. Zalezy mi najbardziej na wygodzie, bo niestety ale do tej pory źle wspominam swoje buty z imprez tego typu. Szukam czegoś wygodnego, ale koniecznie na rczej wysokiej szpilce bo jestem niestety dosyć niska. Zastanawiam się czy coś w stylu tego: http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/peep-toe by sie nadawało? Często chodze w szpilkach więc to raczej nie bedzie zakup na jedno wyjście, szukam modelu uniwersalnego, który będzie pasował do wielu rzeczy. Wiem, że to dosyć wysokie wymagania, ale też bez przesady - tak przynajmniej mi się wydaje. Jeśli macie swoje typy wygodnych szpilek lub nawet poszczególnych modeli, podzielcie się koniecznie.
emma89

Re: Buty na wesele

Postprzez adaś » 31 maja 2017, o 21:25

Moja żona miała coś podobnego na komunii bratanka. Nie wiem czy takie buty są wygodne ale na pewno prezentują się bardzo fajnie. Do tego założyła sukienkę w stylu tej pierwszej stąd http://magmac.pl/27-sukienki-damskie Nie za bardzo się znam na modzie damskiej ale prezentowała się bardzo ładnie, zresztą to nie tylko moja opinia ale też bliskich. Oczywiscie to wszytko zależy od tego jak się czujesz na takim obcasie i tak dalej, niektórzy niestety nie potrafia się odnaleźć w takich butach. No i nie mniejsze znaczenie ma to z czym się takie buty nosi, bo to tez jest sztuka to wszystko zgrać. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Facecie mają pod tym względem łatwiej.
adaś

Powrót do Życie w mieście