Studia czy kurs?

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Jastrzębia?

Studia czy kurs?

Postprzez marecki » 2 maja 2017, o 20:24

Stoję przed takim wyborem - studia czy kurs? Generalnie na co dzien jestem związany z branżą ekonomiczną. Ostatnio mocno zastanawiałem się nad pewną (nową dla mnie) tematyka i nie bardzo wiem jak poszerzyć swoje kompetencje w zakresie tego tematu. Niby studia jawią mi się jako coś solidniejszego niż kurs (przez sam fakt tego, że jednak trwają zazwyczaj dlużej niż kurs). To oczywiście inwestycja w samorozwój, ale chce wybrac najlepiej jak to możliwe. Z drugiej strony to jest tez inwestycja czasowa. Przy moim tempie życia i obowiązkach - nie wiem czy dam sobie radę. Od moich pierwszych studiów już trochę czasu minęło, to jest jednak trochę inna specyfika i przestawienie się na powrót na tryb życia studenckiego byłoby niewątpliwie wyzwaniem. Na wsb.pl czytałem sporo o tym, że to uczelnia która sprzyja pracującym więc dlatego wybór padł na nioch. No i znalazłam interesujący kierunek: http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/s ... a-skarbowa Administracja skarbowa to jest coś czego właśnie szukałem (wnoszę po opisie), może znacie uczelnie i moglibyście napisać czy faktycznie da się połączyć codzienne obowiązki i naukę wybierając te studia?
marecki

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes