Jak o siebie dbać w tym czasie?

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

Jak o siebie dbać w tym czasie?

Postprzez gerbi » 23 mar 2016, o 11:23

Czy są tu młode mamy, które w szybki sposób po ciąży wróciły w miarę do swojego poprzedniego wyglądu? Jak dbałyście o swoje ciało, o skórę itd? takęe o to aby piersidalej pozostawały w miarę jędrne? Czytałam ostatnio taki artykuł http://www.biomedical.pl/ciaza/jak-piel ... -5324.html ale ciekawa jestem waszych doświadczeń?
gerbi

Re: Jak o siebie dbać w tym czasie?

Postprzez Arletta » 25 kwi 2016, o 09:02

Ja bardzo szybko wróciłam do swojej formy. Podczas ciąży stosowałam kremy na rozstępy, aby później nie mieć z nimi problemów. Po urodzeniu dziecka, musiałam dużo czasu spędzać z małym, było tyle roboty, cały czas byłam w ruchu i szybko udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, które przybrałam w czasie ciąży. Dodatkowo są specjalne ćwiczenia aerobikowe, które można wykonywać razem z maluszkiem. Najważniejsze to dobre chęci.
Arletta

Postprzez jestemsloniem » 27 kwi 2016, o 09:31

Najlepsza to dobra dieta i od samego początku zacząć regularnie ćwiczyć
jestemsloniem

Postprzez zbyyszzekk » 6 paź 2016, o 14:27

Dobra dieta i jakaś aktywność fizyczna, a do tego lubię czasami brać długą kąpiel.
zbyyszzekk

Postprzez matrix » 2 lis 2016, o 10:51

najlepszym rozwiązaniem jest dieta bogata w witaminy ruch na świeżym powietrzu.
matrix

Postprzez boddekk » 14 gru 2016, o 20:47

Jeśli interesują was ciekawe porady z zakresu olejowania włosów to osobiście polecam, http://olejowaniewlosow.org blog na którym znajdziecie świetnej jakości porady jak w dzisiejszych czasach dbać o swoje włosy, rewelacyjne nowoczesne metody, mi pomogły !
boddekk

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc